Oddlužení

Oddlužení

Oddlužení, osobní bankrot. Je stav, kdy dlužník není schopen splácet své závazky. Je v bezvýchodné situaci, pod tlakem věřitelů a exekutorů.

Stát umožňuje těmto lidem prostřednictvím oddlužení „nový začátek“ kdy po 5 letech splácení min. částky v celkové výši 30 ti % dluhů jsou tito lidé od zbytku osvobozeni a mohou začít znovu s čistým štítem, poučeni o rizika spojená s neuváženým přijímáním spotřebitelských úvěrů a stát se tak opět přínosem pro celou společnost.

V opačném případě jsou tito lidé odkázáni na dlouhodobé břemeno exekutorských sankcí, život z nezabavitelného minima a sociálních dávek.

Dlouhodobě nepříznivá finanční situace má vliv na rodinný život, výchovu dětí, osobní rozvoj jednotlivce, práci na černo a řadu dalších s tím spojených negativních aspektů.


Pro koho je oddlužení určeno

Oddlužení se týká fyzických osob nepodnikajících, a v určitých případech i nepodnikatelů s dluhy z podnikání.

Mnoho lidí má problémy při splácení dosavadních půjček či úvěru. Většině již naskočili exekuce či platební rozkazy. Dluhy rostou o penále, věřitel chce své pohledávky splatit celé naráz. Může se jen stát, že přestanete stíhat splácet dané dluhy a žijete od výplaty k výplatě, protože suma splátek půjček dosahuje téměř vašeho příjmu.

Pokud je to váš případ pak je pro vás vhodné právě oddlužení. Mnozí klienti se domnívají, že vzít si půjčku a vyplatit dosavadní dluhy je nejlepší řešení. Ovšem to je dočasné řešení, které pouze dočasně oddaluje a zdražuje celé vychodisko z této situace.


Rozdíl mezi oddlužením a předraženou půjčkou:

  • Zaplatíte jen 30 % z toho dlužíte, nepřeplatíte ani korunu, některé lichevní úroky a absurdní poplatky lze popřít a neplatit vůbec
  • Splátky se Vám nastaví na 5 let
  • Zaplatíte 30 % dluhů, 70% přihlášených dluhů + všechny nepřihlášené se Vám při dobré platební morálce prominou
  • Splátka se odvíjí od Vašeho příjmu, to znamená v případě, že příjem klesne, klesne i splátka dluhů
  • Nezůstane vám jen životní minimum, zůstane vám také na bydlení, stravné a další důležité nákladové položky, které potřebujete
  • Vyhnete se exekucím a tlaku soudních exekutorů, Váš majetek nebude blokovaný, budete moci volně nakládat se svým účtem a platební kartou.

Výhody osobního bankrotu oddlužení

Osobní bankrot Vám sníží splátku na únosnou mez dle Vašich potřeb a bude se Vám v průběhu flexibilně přizpůsobovat dle Vašich potřeb. Může dojít k snížení závazků až o 70% a zbytek dluhů bude rozložen do splátek v následujících 5 letech. Osobní bankrot oddlužení Vám pomůže začít žít normální bezdlužný život. Po skončení splátkového kalendáře budete automaticky vymazáni z insolvenčního rejstříku. Budete žít v klidu bez stresu a strachu z vymahačů.
Kontaktujte nás a sjednejte si bezplatnou schůzku!


Jak vyřídit oddlužení

  • Nejdříve nás kontaktujte. Kontaktovat nás můžeme pomocí online formuláře a my Vám zavoláme. Nebo jen napište SMS.
  • Máte minimálně 2 závazky po splatností více jak 30 dní?
  • Věřitele pomalu na Vás tlačí nebo Vám začínají chodit upomínky?
  • Máte prokazatelný příjem nebo osobu blízkou, která Vám z této situace dokáže pomoci?