O nás

Terri Roberts

O nás

Insolvenční správce

Působíme v oblasti insolvencí již dlouhou dobu. Specializujeme se především na povolení oddlužení vhodné především pro fyzické osoby a podání konkursního návrhu vhodného pro podnikatele. Za dobu našeho působení již máme za sebou velké množství spokojených klientů, kterým jsme pomohli s jejich tíživou životní situací.

Jako jedna z mála společnost poskytujeme naše služby s garancí insolvenčního správce, garantujeme, průchodnost zpracovaného návrhu případě, že návrh nebude schválen z důvodu našeho pochybení zpracujeme klientovi nový návrh, který je zdarma.

Na trhu působí značné množství společností, které se snaží prostřednictvím různých doplňků a víceprací vylákat z klienta co nejvíce finančních prostředků za návrh, který ani nemá šanci být schválen.

Dle novely insolvenčního zákona, projednávané v poslanecké sněmovně bude tato činnost svěřena pouze insolvenčním správcům a advokátům, kteří budou zodpovědní za celý návrh, ostatním dnes fungujícím subjektům bude tato činnost zakázána pod sankci 5 mil. Kč


Pojištění odpovědnosti

Máme sjednáno pojištění odpovědnosti při výkonu činnosti insolvenčního správce ve smyslu zákona o insolvenčních správcích v platné znění a to do celkové výše plnění 1 000 000 Kč.

Náhled pojištění odpovědnosti:
Image Post

Mám exekuce, můžu jít do insolvence?

Odpovědi na časté dotazy

Jak dlouho trvá posouzení žádosti a vyřízení?

Odpovědi na časté dotazy

Kdy mi přestanou stahovat z platu peníze?

Odpovědi na časté dotazy